Vetvu z diaľnice D4 od Jaroviec na diaľnicu D1 v smere na Trnavu od štvrtkovej polnoci do nedeľných popoludňajších hodín uzavrú.
Pôjde o poslednú uzáveru pred plnohodnotným využívaním križovatky diaľnic D1 a D4. Informovali o tom z odboru mediálnej komunikácie Národnej diaľničnej spoločnosti.
„Počas uzávery sa dokončí už trvalé vodorovné a zvislé dopravné značenie. V súvislosti s týmito prácami sa uzatvorí aj výjazd zo starej Seneckej cesty od Ivanky pri Dunaji na diaľnicu D4,“ doplnili z NDS.