Zdieľať
27.09.2024, 12:50
Univerzitná nemocnice Louisa Pasteura v Košiciach začala v piatok sezónu očkovania proti chrípke. V jej Vakcinačnom centre na Rastislavovej ulici bude možné dať sa zaočkovať proti tomuto ochoreniu každý utorok, stredu a štvrtok v čase od 8.00 hod. do 14.30 hod. Tiež sa možno dať súčasne zaočkovať aj proti ochoreniu COVID-19.