StoryEditor

Pochod Hrdí na rodinu má poukázať na dôležitosť manželstva muža a ženy

18.07.2023, 12:54
Autor:
TASRTASR

Súčasťou programu bude diskusia a vyhodnotenie súťaže, ktorá prebiehala na základných a stredných školách.

Pochod Hrdí na rodinu má poukázať na dôležitosť manželstva muža a ženy i ochranu detí. Jedenásty ročník národného podujatia sa bude konať v sobotu na Jakubovom námestí v Bratislave so začiatkom o 15-tej. Súčasťou bude aj diskusia či vyhodnotenie súťaže. V utorok o tom informovali organizátori.

"My rodinu považujeme za najautentickejšie a najbezpečnejšie miesto pre výchovu detí a miesto, ktoré je v dnešnej dobe stále hodné ochrany," uviedol jeden z organizátorov Marek Nikolov. Ako dodal, ich spôsobom nie je protest či nenávisť. Mottom aktuálneho ročníka je Manželstvo chráni deti.

Súčasťou programu bude diskusia a vyhodnotenie súťaže, ktorá prebiehala na základných a stredných školách. "Je o opise najkrajšieho príbehu lásky a vernosti," uviedol organizátor Anton Chromík. Pochod má prebiehať po Dunajskej ulici cez Dostojevského rad. Následne sa účastníci vrátia naspäť na Jakubovo námestie.

01 - Modified: 2022-07-23 16:22:38 - Feat.: - Title: V centre Bratislavy sa konali dva pochody, na oba prišli členovia vlády
menuLevel = 1, menuRoute = hn24, menuAlias = hn24, menuRouteLevel0 = hn24, homepage = false
26. september 2023 20:25