StoryEditor

Talentovaná slovenská hokejistka Lopušanová sa stala jednotkou draftu pred exhibíciou All Star legendy

29.04.2023, 20:57
Autor:
TASRTASR

Na podujatí nebude chýbať ani strelec zlatého gólu na MS 2002 v Göteborgu Peter Bondra, ktorý sa stal dvojkou draftu.

Mladá hokejistka Nela Lopušanová sa stala jednotkou draftu pred nedeľnou exhibíciou "All Star legendy" na banskobystrickom zimnom štadióne. Predstaví sa na nej množstvo osobností slovenského hokeja i futbalu.

Lopušanovú si ako prvú vybral kapitán tímu v čiernych dresoch Marek Fašiang, informovali organizátori v tlačovej správe. Na druhej strane bude "sivý" tím s "céčkom" na drese viesť ďalší herec Filip Tůma. Jednotka vlaňajšieho draftu NHL Juraj Slafkovský by si mal na podujatí vyskúšať skutočnú streľbu z bufetu ako jednu z viacerých súťaží zručností.

Na podujatí nebude chýbať ani strelec zlatého gólu na MS 2002 v Göteborgu Peter Bondra, ktorý sa stal dvojkou draftu. Obaja kapitáni si počas neho vyskladali zostavy, s ktorými nastúpia v nedeľu na ľad Tipsport arény v Banskej Bystrici (18.00 h). Trénermi tímov budú Ján Filc a František Hossa.

Zloženie tímov na základe sobotného draftu        

Tím v čiernych dresoch: Ján Lašák – Marek Fašiang (C), Rastislav Pavlikovský, Michal Handzuš, Ladislav Nagy, Róbert Vittek, Marián Hossa, Ľubomír Sekeráš, Andrej Podkonický, Marek Uram, Róbert Petrovický, Nela Lopušanová. Tréner Ján Filc.

Tím v sivých dresoch: Rastislav Staňa – Filip Tůma (C), Peter Bondra, Ľubomír Višňovský, Tomáš Kopecký, Martin Škrtel, Marcel Hossa, Andrej Sekera, Tomáš Surový, Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Ivan Majeský. Tréner František Hossa.

menuLevel = 1, menuRoute = hn24, menuAlias = hn24, menuRouteLevel0 = hn24, homepage = false
27. máj 2023 19:46