Arizona v zostave s Kelemenom prehrala v Seattli 1:8

04.04.2023, 07:03

Hokejisti Minnesoty a Dallasu postúpili do play off.

Hokejisti Minnesoty prehrali v noci na utorok v zámorskej NHL v Vegas Golden Knights 3:4 po nájazdoch, ale aj napriek tomu si zabezpečili postup do play off. V Západnej konferencii si postup do vyraďovačky zabezpečil aj Dallas, ktorý zdolal Nashville 5:1.

Stars potiahol k triumfu Jason Robertson, zaznamenal gól a tri asistencie. V tejto sezóne tak prekonal hraniu 100 bodov, na konte ich má 101 za 43 gólov a 58 asistencií. Stý bod v ročníku zaznamenal po presnej strele v tretej tretine, keď využil presilovú hru. Brankár domácich Scott Wedgewood nastúpil po prvý raz od 18. februára, kedy utrpel zranenie v dolnej časti tela, zaznamenal 26 úspešných zákrokov.

K víťazstvu Vegas prispel najmä autor dvoch gólov Pavel Dorofejev, jeho spoluhráč William Karlsson mal dve asistencie.

Slovenský útočník Miloš Kelemen odohral v drese Arizony 9 a pol minúty na ľade Seattlu, domáci si pripísali hladký triumf 8:1. Kelemen si pripísal dva mínusové body.

01 - Modified: 2024-04-24 12:24:10 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 02 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 03 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 04 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 05 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers
menuLevel = 1, menuRoute = hn24, menuAlias = hn24, menuRouteLevel0 = hn24, homepage = false
25. apríl 2024 09:58