StoryEditor

Lisu Marie Presleyovú hospitalizovali po zástave srdca

12.01.2023, 23:03
Autor:
TASRTASR

Lisa Marie, ktorá bola štyrikrát vydatá - i za kráľa popu Michaela Jacksona či herca Nicolasa Cagea -, sa počas svojho života musela vysporiadať s mnohými dramatickými situáciami.

Lisa Marie Presleyová, ktorá je dcéra Elvisa Presleyho, údajne utrpela infarkt a bola hospitalizovaná v nemocnici.

Podľa nemenovaných zdrojov blízkych speváčke boli záchranári vo štvrtok privolaní do jej domu v meste Calabasas v okrese Los Angeles, odkiaľ ju po kardiopulmonálnej resuscitácii a podaní adrenalínu previezli do nemocnice, informoval vo štvrtok podľa TASR spravodajský web TMZ.

Hasičský zbor okresu Los Angeles nepotvrdil totožnosť hospitalizovanej osoby, potvrdil však zásah záchranárov na privolanej adrese i to, že šlo o ženu vo veku okolo 50 rokov, ktorá utrpela zástavu srdca.      

Lisa Marie Presleyová sa ešte v utorok 10. januára spolu so svojou matkou Priscillou zúčastnila na slávnostnom odovzdávaní cien Zlatý glóbus v Los Angeles.

Na tento galavečer prišli podporiť Austina Butlera, ktorý bol nominovaný v kategórii najlepší herec za úlohu Elvisa Presleyho v životopisnej hudobnej dráme Elvis nakrútenej režisérom Bazom Luhrmannom.

Preslyová, známa ako speváčka a skladateľka, je matkou troch detí vrátane Riley Keoughovej, ktorá upútala pozornosť svojím hereckým majstrovstvom v seriáli "The Girlfriend Experience."

Lisa Marie, ktorá bola štyrikrát vydatá - i za kráľa popu Michaela Jacksona či herca Nicolasa Cagea -, sa počas svojho života musela vysporiadať s mnohými dramatickými situáciami. Okrem smrti svojho otca, keď mala len deväť rokov, prišla pred dvomi rokmi aj o svojho syna Benjamina Keougha, ktorý vo veku 27 rokov spáchal samovraždu. Na sklonku života bojoval s depresiami a závislosťou.

menuLevel = 1, menuRoute = hn24, menuAlias = hn24, menuRouteLevel0 = hn24, homepage = false
01. jún 2023 15:45